Kompleksowa organizacja imprez     
Home O firmie Jak działamy Oferta Imprezy Foto Video Referencje Kontakt

INTERMUSIC - organizujemy imprezy z klasą

100% zaangażowania w projekt
profesjonalna oprawa muzyczna i artystyczna na najwyższym poziomie
przygotowanie najlepszego scenariusza imprezy
wieloletnie doświadczenie w branży rozrywkowej i znajomość artystycznego środowiska
elastyczne ceny
budżet dostosowany do rangi wydarzenia
promocje i upusty dla stałych klientów
prosty sposób zamawiania i ustalania szczegółów imprezy
fachowe doradztwo i dostosowanie projektu do indywidualnych potrzeb klienta
stały kontakt z naszym konsultantem
działamy w kraju i zagranicą

Dlaczego INTERMUSIC?

Słuchamy i poznajemy potrzeby

Realizację projektów rozpoczynamy od wysłuchania klienta i poznania jego potrzeb. Wspólnie określamy oczekiwania. Rezultatem tych działań jest precyzyjny plan zapewniający osiągnięcie pożądanego celu.

Planujemy

Myślimy kompleksowo i nie skupiamy się wyłącznie nad jednostkowymi projektami. Układamy scenariusz i przedstawiamy ogół możliwych do zastosowania rozwiązań, które zapewnią sukces imprezy i osiągnięcie oczekiwanych efektów.

Profesjonalna obsługa klienta na każdym etapie współpracy

Dbamy o komfort naszych klientów i wychodzimy naprzeciw ich potrzebom i oczekiwaniom. Mimo napiętego terminarza zawsze znajdujemy czas na rozmowę z klientem i wysłuchanie jego uwag.

Jesteśmy dyspozycyjni i terminowi

Efekty i jakość pracy, którą wykonujemy nawet pod największą presją czasu, zaskakują naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że "czas to pieniądz" - dlatego dotrzymywanie uzgodnionych terminów oraz zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem.

Gwarantujemy sukces

Drzemiące w nas niewyczerpane pokłady pomysłów, pasja i ogromne zaangażowanie oraz wieloletnie doświadczenie są gwarancją sukcesu dla naszych klientów i źródłem satysfakcji dla naszej firmy. Dynamicznie się rozwijamy i mocno angażujemy w różne projekty artystyczne. Jesteśmy kreatywni i niekonwencjonalni. Jesteśmy artystami aktywnie działającymi w show-biznesie i wszystkich artystów, z którymi pracujemy znamy osobiście.

Jak działamy – VI kroków do sukcesu

  1. SŁUCHAMY - spotkanie wstępne i oczekiwania klienta.
  2. PRZEDSTAWIAMY - przygotowanie i prezentacja oferty wstępnej.
  3. USTALAMY - spotkanie organizacyjne – ustalamy szczegóły imprezy i scenariusz.
  4. CZEKAMY - po zaakceptowaniu scenariusza podpisujemy umowę.
  5. DZIAŁAMY – przystępujemy do realizacji projektu wg szczegółowych ustaleń.
  6. ODPOCZYWAMY– z wielką satysfakcją przyjmujemy zadowolenie klienta jako sukces udanej imprezy.


Kompleksowa organizacja tematycznych imprez firmowych, eventów, gali jubileuszowych, imprez integracyjnych, pikników firmowych, targów i konferencji. Impresariat muzyczno-artystyczny, szeroka baza artystów – muzycy, zespoły muzyczne, dj-e, konferansjerzy; oprawa muzyczna i artystyczna imprez, pokazy artystyczne, taneczne; realizacja nietypowych scenariuszy imprez. Kompleksowa obsługa imprez okolicznościowych - ślubów i wesel. Organizacja festynów, dni miast, imprez plenerowych, estradowych, koncertów, imprez promocyjnych i reklamowych.

Wszystkie materiały prezentowane na tej stronie są własnością firmy INTERMUSIC i są chronione prawem autorskim obowiązującym w Polsce i UE, konwencjami międzynarodowymi i innymi prawami ochrony własności intelektualnej. Każdy odbiorca niniejszych treści nie ma prawa do duplikowania, kopiowania, publikowania, modyfikowania czy w inny sposób rozpowszechniania fotografii, materiałów video, opisów i innych materiałów zawartych na stronie www.intermusic.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody autora.

Zabrania się publikacji czy dystrybucji wszelkich prezentowanych materiałów, w całości czy w części, w formie elektronicznej, druku czy poprzez inne medium. Zabrania się wykorzystania tej oferty lub zawartej w niej treści do jakichkolwiek celów bez wyraźnej pisemnej zgody firmy INTERMUSIC. Naruszenie tego zezwolenia może spowodować proces sądowy o zakaz dokonywania takich czynności i/lub odszkodowanie. W każdym przypadku należy ubiegać się o zgodę od firmy INTERMUSIC dotyczącą wszelkich działań dotyczących wszystkich prezentowanych treści i materiałów.Design i wykonanie: Imagine Digital Arts - www.imagineda.com - 2009